Командувач військ зв‘язку розформує “Аеророзвідку” – частину, створену добровольцями

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Командувач військ зв‘язку розформує "Аеророзвідку" - частину, створену добровольцями 1

У ЗСУ оголосили про розформування добровольчого підрозділу “Аеророзвідка”. Про це повідомляє сторінка військової частини у Facebook.

“Прийнято остаточне рішення, щодо розформування військової частини, яка уособлювала Аеророзвідку в ЗСУ. З березня 2021 року в ЗСУ більше не носитимуть (офіційно) цей славетний нарукавний знак… Ліквідація буде здійснена відповідно до пропозицій Командувача військ зв‘язку і кібербезпеки генерал-майора Євгена Степаненка”, – йдеться в повідомленні.

У частині заявили, що половина підрозділу перейде у підпорядкування Командуванню об’єднаних сил, а частина стане науковим складом Військового інституту телекомунікацій та інформатизації. Водночас, на думку військових, це прямо суперечить Закону України про національну безпеку.

У частині зазначають, що свого часу розробили систему забезпечення ситуаційної обізнаності “Дельта”, побудовану за сучасними технологічними підходами у відповідності до стандартів НАТО.

“Наразі “Дельта” є єдиною системою в ЗСУ , що вже 2 роки підряд приймає участь у навчаннях НАТО з тестування інформаційних систем CWIX 2019, CWIX 2020 і доводить взаємосумісність і реалізацію стандартів НАТО по обміну оперативною обстановкою. “Дельта” стала системою висвітлення підводної і надводної обстановки”, – підкреслили в “Аеророзвідці”.

За словами прес-офіцера частини, завдяки “Дельті” підрозділи ССО пройшли сертифікацію на сили швидкого реагування НАТО.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket