Бюджетним установам відмовляють у закупівлі газу за пільговими цінами, які гарантував Зеленський – журналіст

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
google newsRead in Google News!
magic ball ask again later1

Бюджетні та комунальні установи не можуть підписати договори з “Нафтогазом” на постачання газу. Відхилено 90% заявок. Про це пише журналіст Юрій Віннічук.

“Менше 10% бюджетних установ і організацій змогли укласти з “Нафтогаз Трейдинг” договори на закупівлю газу за пільговими цінами, які їм у меморандумі гарантував Офіс Президента”, – зазначив він.

Журналіст нагадав, що 30 вересня під головуванням Президента Володимира Зеленського було підписано меморандум про не підвищення тарифів на опалення та на газ для населення та бюджетних установ. 

“Відповідно до підписаного меморандуму, ціна газу від “Нафтогаз Трейдинг” для бюджетних організацій та установ становила 16,55 тис грн за тис кубометрів (з урахуванням ПДВ та транспортуванням). Діє вона до грудня 2022 року”, – пояснив він.

“Пройшов майже місяць і заявки на укладання договорів на закупівлю природного газу у “Нафтогаз Трейдинга” подали майже 2,5 тис. бюджетних установ. Але тільки 225 пакетів документів було взято в роботу. Решту заявок було відхилено по причині нібито проблем з документами або неповних даних в документах. Це при тому, що договори на поставку газу з “Нафтогаз Трейдингом” планують підписати 12,5 тисячі бюджетників”, – повідомив Віннічук. 

Читай у Google News! google news
Читай у Google News! google news