Климпуш-Цинцадзе: “Промисловий безвіз” з ЄС можливий у 2020 році

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

“Промисловий безвіз” з Євросоюзом, тобто підписання Угоди АСАА (Угоди про відповідність і прийнятність промислової продукції), можливий у 2020 році, заявила віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе, повідомляє Урядовий портал.

“Сподіваюся, що зареєстрований позавчора євроінтеграційний законопроект про ринковий нагляд народні депутати ухвалять у квітні одразу після законопроекту про середню освіту. Відповідно, після цього ЄС має ухвалити рішення про оціночну місію, що зробить можливим уже у 2020 році вийти на підписання Угоди АСАА”, – сказала вона.

Водночас віце-прем’єр-міністр негативно оцінила те, що три тижні тому Верховна Рада провалила голосування законопроекту, що стосувався адаптації національного законодавства в частині технічних регламентів та оцінки відповідності законодавству Європейського Союзу.

Віце-прем’єр-міністр сподівається, що за активної залученості Міністерства економічного розвитку і торгівлі підготовка до укладення Угоди пришвидшиться.

Як повідомлялося раніше, президент України Петро Порошенко підписав зміни до Конституції про рух до ЄС і НАТО.

Читай у Google News!