Климпуш-Цинцадзе назвала умови, за яких ЄС може призупинити безвіз з Україною

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket

Євросоюз може розпочати процедуру призупинення чинності безвізового режиму для українців у разі порушення Україною зобов’язань щодо боротьби з організованою злочинністю, незаконною міграцією та руйнування антикорупційної інфраструктури, про це заявила віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе.

“Про безвіз. ЄС для себе затвердив механізм можливого призупинення безвізу для будь-якої країни, яка його має. Для того, щоб цей механізм, негативний сценарій був запущений, країна має порушити кілька головних постулатів, які закладені в ті зміни, які ми вже провели для отримання безвізу: це і боротьба з організованою злочинністю, боротьба з незаконною міграцією, руйнування антикорупційної інфраструктури”, – сказала вона.

За словами віце-прем’єра, якщо відбувається щось із зазначеного, то ЄС через систему попереджень може запустити механізм призупинення безвізового режиму.

На початок 2019 року уже два мільйони українців скористалися безвізовим режимом із країнами Європейського союзу. Як повідомлялося раніше, президент України Петро Порошенко підписав зміни до Конституції про рух до ЄС і НАТО.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket