Клімкін: В України зараз немає зовнішньої політики

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

За президентства Володимира Зеленського в України зникла цілісна зовнішня політика, її замінила зовнішньополітична активність. Про це у інтерв’ю “Прямому” розповів міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

“У мене є своє бачення, у мене є своя візія (зовнішньої політики – ред.), але я не знаю, як бачить ці справи команда Зеленського. Це не значить, що у нас нема зовнішньополітичної активності. Вона є, є візити. І це, звичайно, дуже добре.

Що таке зовнішня політика? Зовнішня політика – це система: коли ти розумієш, як здійснюється оцінка, контакти, потім будується позиція і будуються пріоритети, і вони закріплюються в певних заявах, директивах і так далі, а потім це все має реалізовуватись. Тому, коли мені кажуть, чи ти оптимістичний, чи песимістичний, я кажу: так поки що нема що говорити.

Так само в цьому сенсі зовнішньополітична активність є, але зовнішньої політики немає. Тому я не можу сказати, в чому я її по-різному (з президентом Володимиром Зеленським – ред.) бачу”, – заявив Клімкін.

Він також зазначив, що вибудовувати зовнішню політики – це справа Зеленського.

“Чи з’явиться це за два місяці, чи пізніше – я не знаю. Але поки що я не можу сказати, наскільки моя візія, і вона у мене є, відрізняється від цієї візії, оскільки її немає”, – додав міністр.

Як відомо, президент України Володимир Зеленський під час свого першого візиту до Парижу заявив, що брендом України є красиві жінки.

Читай у Google News!