Клімкін: Кремль побудував в Криму набагато гіршу копію Росії

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін наголошує, що чисельність російських військ в окупованому Криму в найближчі роки сягне 50 тис. осіб персоналу. Про це глава МЗС сказав на презентації книги “Крим за завісою. Путівник зоною окупації”, , передає кореспондент Тижня.

Клімкін заявляє, що у світі багато хто відчуває, але до кінця не розуміє, що “Кремль не зміг побудувати в Криму справжню Росію, це набагато гірша копія, це більш авторитарна версія”.

За його словами, останнє затримання владики Климента – це вже взагалі за межами всіх червоних ліній, тобто спроба просто бити, щоб реально острах перед окупаційною владою домінував, але так не є.

“А те, що мілітаризація Криму досягла вже якоїсь межі, – далі вона буде відбуватися. Те, що ми знаємо, що у наступні роки там буде майже 50 тис. осіб російського персоналу. Ми знаємо, що там підготовлена інфраструктура для ядерної зброї”, – вважає глава МЗС.

Як повідомлялося раніше, Прокуратура Криму передала до Міжнародного кримінального суду повідомлення стосовно використання російськими військовими цивільного населення під час захоплення об’єктів на території півострову у 2014 році.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket