Казахський опозиціонер заявив про побиття співробітниками СБУ

Getting your Trinity Audio player ready...
FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Казахський опозиціонер

Прибічники казахського опозиціонера Мухтара Аблязова в Києві заявили, що зазнали погроз із боку людей, які представилися співробітниками Служби безпеки України. Зокрема, один із опозиціонерів, Заманбек Тлеулієв, заявив, що був жорстоко побитий, передає radiosvoboda.org.

Відео, на якому Тлеулієв розповідає про напад, оприлюднила напередодні у фейсбуці напередодні президентка фундації «Відкритий діалог» Людмила Козловська.

За словами опозиціонера, йому та його прибічникам погрожували депортацією до Казахстану, вимагаючи припинити політичну діяльність із території України. Він стверджує, що сподівається отримати в Україні притулок, а на батьківщині йому загрожують тортури.

Як повідомляється, у СБУ підтвердили журналістам, що її співробітники з огляду на ситуацію в Казахстані проводять «спілкування з окремими громадянами Казахстану», серед яких був і Тлеулієв. При цьому в СБУ стверджують, що співробітники служби поводилися ввічливо та коректно і нікого не затримували.

Як повідомлялось, за словами нардепа Зінкевич, СБУ тиснуло на свідків у справах щодо УБД для іноземців, які захищали Україну.

Читай у Google News!