Кабмін почав затикати бюджетні діри достроковими дивідендами Нафтогазу

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Кабмін як акціонер “Нафтогазу” зобов’язав компанію виплатити 8,5 мільярда гривень дивідендів за 9 місяців 2019 року до бюджету. Про це йдеться у розпорядженні Кабміну від 26 грудня.

“Акціонерному товариству “Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України” не пізніше 27 грудня 2019 р. спрямувати частину чистого прибутку за дев’ять місяців 2019 року в сумі 8 500 000 000 гривень на виплату дивідендів до державного бюджету в рахунок дивідендів за результатами фінансово-господарської діяльності у 2019 році”, – йдеться у тексті рішення загальних зборів.

“Кабінет міністрів, згідно зі спільно узгодженим між Міністерством фінансів та Нафтогазом планом, прийняв рішення щодо дострокової виплатити дивідендів за 2019 рік, – написав на своїй сторінці у Facebook голова правління Національної акціонерної компанії “Нафтогаз України” Андрій Коболев. – Одразу після прийняття цього рішення, ми перерахували державі 8,5 млрд грн дивідендів та 4,5 млрд грн інших податкових платежів. Всього за грудень ми забезпечили надходження до держбюджету близько 20 млрд гривень”.

Як відомо, дивіденди з прибутку компанії, як правило, виплачують у наступний рік, що слідує за тим роком, за який отримали прибуток. Тобто, дивіденди за 2019 рік Нафтогаз мав би заплатити до бюджету у 2020 році.

Читай у Google News!