Южаніна заявила, що прийнятий податковий закон додасть до ціни товарів до 10%

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
податковий закон

Народна депутатка фракції “Європейська Солідарність” Ніна Южаніна вважає, що прийнятий закон №5600  буде стимулювати ріст інфляції в Україні, передає prm.ua.

За словами Южаніної, влада не допомагає українському бізнесу, а навпаки стимулює інфляцію. “І тому ця інфляція, яка розкручується, по-перше, різними світовими ситуаціями, які склалися на світових ринках, а до того ж додається руками нашої влади. Замість того, щоб стримувати й допомагати людям, і шукати механізми, які б допомагали нашому вітчизняному бізнесу існувати й продовжувати працювати, тобто виробляти товари, які споживаються населенням України, – натомість вся ця риторика перекреслена тим, що сьогодні приймалося в залі…”  – наголосила вона.

Южаніна вважає, що цей проєкт закону [№5600 – УТ] додасть до ціни товарів і послуг від 5 до 10% зростання.

“Кожного громадянина України будуть стосуватися норми, які прийняті сьогодні 255 голосами Верховної Ради. Це буде стосуватися навіть питної води, яка зросте в ціні. Це буде стосуватися послуг, наприклад, мобільного зв’язку, які зростуть в ціні. Це буде стосуватися дров і елементарних будівельних матеріалів, які зростуть в ціні. Це стосується кожного громадянина”. – додала нардеп.

Читай у Google News!
Читай у Google News!