Як насправді виглядає велике добудівництво Зеленського?

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
добудівництво Зеленського

Як насправді виглядає “Велике будівництво”? Поблизу Каховки на Херсонщині завершили ремонт чотирьох кілометрів магістралі Одеса-Мелітополь-Новоазовськ. Як ремонтують дорогу – розбиралися журналісти 5.ua.

Дорога і справді виконана добре і аби всі знали, завдяки кому вони мають таку якісну дорогу, там повісили таблички про те, що це “велике будівництво”,  яке є проєктом президента Зеленського.

Щоправда, зі слів колишнього очільника Каховської адміністрації, цю дорогу почали будувати ще у 2018 році. Тоді на цю ділянку дороги вже була проведена експертиза, були навіть виділені кошти і почався сам ремонт. Але чинна влада вирішила продовжити ремонт на цій ділянці дороги, поставивши свою табличку.

“Ця дорога запланована в цій стратегії, і на неї були виділені кошти в 2018 році. І будувати її почали в 2018 році. 2019 рік з дорожнього фонду було заплановано було витратити на дороги в Україні 55 мільярдів гривень. Ніколи до цього не виділялися за 30 років незалежності України такі кошти, як в 2019”, – каже Валерій Салтиков, ексочільник Каховської РДА.

Читай у Google News!