“Вимоги ініційовані виробниками”. У МОЗ заборонили розголошувати інформацію щодо закупівлі вакцини

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
МОЗ

Міністерство охорони здоров’я України підписав угоду з британською компанією Crown Agents, яка передбачає нерозголошення інформації про умови закупівлі вакцини від коронавірусу. Про це заявила на брифінгу заступниця міністра охорони здоров’я України Світлана Шаталова, передає prm.ua.

За її словами, відповідна умова в наказі МОЗ від 19 лютого, яким було розподілено кількість вакцин по регіонах. Порушення умов угоди може дійти до розриву контракту з виробником.

“Цитую: “забезпечити нерозголошення будь-якої інформації щодо виробників або постачальників, а також ціни на вакцини проти COVID-19″. Така вимога зумовлена положенням угоди між МОЗ та Crown Agents”, – повідомила вона.

Шаталова підкреслила, що дана вимога спрямована до керівників структурних підрозділів з питань охорони здоров’я областей України та міста Києва.

“Оці жорсткі вимоги, що стосуються конфіденційності є зовсім не є примхою міністерства, вони ініційовані саме виробниками вакцини, і за порушення таких вимог передбачені великі штрафні санкції, або навіть розірвання контрактів”, – зазначила Шаталова, передає suspilne.media.

Читай у Google News!