Закон про колабораціонізм створює підстави для заборони ОПЗЖ – Порошенко

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
колабораціонізм

Ухвалення законопроєктів про відповідальність за колабораціонізм з країною-агресором надасть державі правовий інструмент для заборони проросійських партій, у тому числі й ОПЗЖ. Про це у відеозверненні заявив лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко.

“Вимагаємо від президента та “Слуг” ухвалити ініційовані нами законопроєкти – і про кримінальну відповідальність за колабораціонізм, і про системну протидію російській пропаганді. Ухвалення наших законів дозволить не в режимі кавалерійських атак, а системно протидіяти п’ятій колоні. І до речі, там передбачені юридичні підстави для заборони діяльності проросійських партій, в тому числі ОПЗЖ. Подібно тому, як наша команда 2015 року стерла Компартію з політичної карти України”, – нагадав Петро Порошенко.

“Закрили три телеканали, але ж все кодло прокремлівських пропагандистів враз перекочувало на канал “Наш”. А його чіпати не хочуть, бо, крім Мураєва, там в акціонерах – партнери деяких представників чинної влади”, – говорить Порошенко.

За його словами, “Європейська Солідарність” вимагає негайних процесуальних дій щодо осіб, які здійснювали терористичну діяльність. “Як записано в законі – раз є факти й докази, мають бути пред’явлені звинувачення і підозри”, – резюмує п’ятий президент.

Читай у Google News!