“Інформаційний спротив”: росія готує серію кібератак на виборах в Україні

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Російські спецслужби готуються до проведення серії кібератак, спрямованих на дестабілізацію в Україні під час президентської кампанії і в період після виборів, пише координатор групи “Інформаційний спротив” Дмитро Тимчук на своїй сторінці у Facebook.

“Під керівництвом Генерального штабу ЗС рф департаментом кіберзахисту ЗС рф (дислокується в Москві, Комсомольський проспект, будинок 20) спільно з провідними науковими установами росії розроблено спеціальне програмне забезпечення (віруси нейтралізації і проникнення, зміни формату тощо), яке планується використовувати в кіберпросторі України”, – пише він.

За даними ІС, це програмне забезпечення “має суто” хакерський “характер, а його окремі компоненти були придбані ЗС рф в грудні 2018 року при посередництві московського офісу “Лаборатории Касперского”.

“Згідно з розробленою стратегією, на першому етапі, використовуючи спеціальні” хакерські програми”, російська сторона намагатиметься “коригувати” процес підбиття підсумків президентської кампанії в Україні, синхронізуючи це з масованою інформаційно-пропагандистської кампанією з формування громадської думки як в Україні, так і на міжнародній арені. Мета – заявити про “фальсифікацію результатів” і “нелегітимність” проведених виборів”, – йдеться у повідомленні.

російська сторона вважає, що ці заходи разом з іншими елементами стратегії (інформаційними та силовими) дозволять забезпечити масштабну дестабілізацію внутрішньополітичної обстановки в Україні на тривалий період, відзначає координатор ІС.

Вибори Президента в Україні відбудуться 31 березня 2019 року.

Читай у Google News!