“Євросолідарність” вимагає розслідування організації репресій проти Порошенка

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

“Європейська Солідарність” вимагає створення у Верховній Раді України Тимчасової слідчої комісії із розслідування фактів незаконного втручання Офісу Президента в роботу правоохоронних органів, повідомляє прес-служба партії.

“Кричущі і шокуючі факти систематичного незаконного втручання Офісу Президента в роботу правоохоронних органів потребують об’єктивного розслідування. Однак, скандал у зв’язку з оприлюдненням розмов директора ДБР Романа Труби зачіпає майже усі правоохоронні органи, і розслідувати не залишається кому. Відтак, єдиний вихід – створити у Верховній Раді Тимчасову слідчу комісію із широким представленням опозиційних фракцій”, – йдеться у повідомленні.

На думку партії, на період роботи такої комісії необхідно відсторонити від посад фігурантів розмов, із яких випливає їхня причетність до організації замовних політичних переслідувань та інших незаконних дій. “Це – керівник Офісу Президента і адвокат Коломойського Андрій Богдан; “на сто відсотків свій” Генеральний прокурор Руслан Рябошапка, директор ДБР і ад’ютант Андрія Портнова Роман Труба; заступник керівника Офісу Президента адвокат Єфремова Андрій Смирнов, керівник патронатної служби ДБР Олександр Удовиченко, тощо”, – наголошує партія.

Водночас у “ЄС” заявили, що з нетерпінням очікують на особисту реакцію Володимира Зеленського. “Тим більше, що учасники розмов посилаються на факт наради в ОПУ за участі глави держави, де однією з тем була організація політичних репресій проти Петра Порошенка”, – підкреслили в партії.

Як повідомлялось, Гончаренко хоче, щоб ДБР почало розслідування щодо Зеленського.

Читай у Google News!