Єрмак у розмові з Джуліані про справу проти Байдена: Я впевнений, що Зеленський це скаже

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
google newsRead in Google News!
andrij yermak

Видання CNN.com отримало аудіозапис телефонної розмови в липні 2019 року між колишнім адвокатом Дональда Трампа Руді Джуліані, американським дипломатом Куртом Волкером і Андрієм Єрмаком. Як свідчать записи, Андрій Єрмак пообіцяв американцям рухатися вперед в “розслідуваннях” проти Байдена.

Під час приблизно 40-хвилинної розмови Джуліані неодноразово говорив Єрмаку, що Зеленський повинен публічно оголосити про розслідування можливої корупції Байдена в Україні і заяви про те, що Україна втрутилася у вибори 2016 року, щоб нашкодити Трампу.

Джуліані також сказав, що дипломатичні відносини між США і Україною покращаться, якщо Зеленський запустить розслідування. Під час розмови Джуліані і Волкер припустили, що публічне оголошення може розчистити шлях для візиту Зеленського в США або для особистих зустрічей з Джуліані.

“Я впевнений, що Зеленський це скаже”, – сказав Єрмак, маючи на увазі прохання про те, щоб Зеленський згадав розслідування під час його майбутньої розмови з Трампом.

Джуліані сказав Єрмаку: “Я не говорю (Зеленському), що сказати”, хоча він кілька разів дуже чітко сказав, що Зеленський повинен оголосити про конкретні розслідування, які хотів Трамп.

Як відомо, Зеленський на пресконференції у 2020 заявив, що справу “за заявою депутата Деркача будуть розслідувати”, а сам Деркач наполягав, що записи, які він оприлюднив “свідчать про факти міжнародної корупції” та “чітко показують… Україною керував Байден”.

Читай у Google News! google news