Бігуса знову звинуватили у поширенні брехні, цього разу про обмін “кіборга” Андрія “Рахмана”

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Бігуса

Волонтер, офіцер Збройних сил України та народний депутат VIII скликання Тетяна Ричкова звинуватила Деніса Бігуса у поширенні брехні про обмін відомого захисника Донецького аеропорту “кіборга”  Андрія Гречанова (позивний – “Рахман”), передає prm.ua.

“Був визначений певний час. Це повинно було здійснюватися на 0 – це так завжди здійснювалося. І ми чекали виїзду. Тобто поруч з тією точкою, на якій ми повинні були зустрітися. Виходить на зв’язок цей полковник і каже, що обміну не буде”, – повідомила вона.

За її словами, обмін зірвали через втручання цивільної особи, яка активно спілкувалася з бойовиком Захарченком, Андрія Гречанова за позивним “Рахман” мали б обміняти ще наприкінці серпня 2015 року.

“Ми запитались чому це так. Бо ми ж виконали всі умови, ми готові обміняти. Він сказав, що втрутились цивільні особи з вашої сторони. Ця особа зателефонувала Захарченко. І Захарченко сказав, що він особисто обіцяв цій людині обмін і передати особисто в руки “Рахмана”. Ми сказали, ну як так. Були ж домовленості. Ми їх виконуємо, забирайте свого майора, віддавайте нашого хлопця. Нам сказали НІ. Обміну більше не буде. Після цього ми довго чекали на тій точці, намагались зателефонувати цьому полковнику – більше слухавку ніхто не взяв. Ми повернулися до бригади. Хлопці були дуже обурені”, – розповіла Ричкова.

Зазначимо, волонтерка особисто була присутня під час першої спроби обміну, яку тримали в таємниці. Втім побачити в той день “Рахмана” так і не вдалося. Як відомо, він потрапив у полон влітку 2015 року. 30 листопада 2015 року визволений з полону бойовиків “ДНР”, де перебував протягом чотирьох місяців, в обмін на майора Збройних сил росії Володимира Старкова.

Раніше видання Bihus.Info оприлюднило чергову серію “плівок Медведчука” про його роль у звільненні захоплених російськими окупантами бійців ООС.

Читай у Google News!