Гриневич про реванш: Автору підручника пропонують називати війну громадянським конфліктом

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
google newsRead in Google News!
fake russian

В інтерв’ю телеканалу Еспресо Міністр освіти і науки Лілія Гриневич повідомила про факти проросійського тиску, що здійснюється на авторів підручників з історії України, повідомляє Еспресо.TV.

За словами Лілії Гриневич, пропагандисти реваншистських ідей виходять з тіні і прагнуть впливати на українську освіту, медіа та політику.

“Наприклад, учора одному з моїх колег, автору “Новітньої Історії України” – підручника для 11-го класу, який вже отримав гриф міністерства – зателефонували і сказали: “Вы должны изменить в вашем учебнике “русско-украинская война” на “гражданский конфликт”. Коли він сказав “Я не буду цього робити і мій підручник уже отримав гриф Міністерства освіти, йому відповіли: “Но сейчас ситуация идеологически меняется!”, – повідомила міністр.

За словами Гриневич, ситуація є тривожною, адже свідчень можливого реваншу більшає з кожним днем.

Раніше повідомлялося, що олігарх Ігор Коломойський заявив, що на Донбасі відбувається громадянський конфлікт. Раніше президент Володимир Зеленський під час участі в телевізійних дебатах на “Суспільному телебаченні” назвав російських найманців і регулярні сили Російської Федерації, які воюють на Донбасі, “повстанцями ЛНР та повстанцями ДНР”.

Читай у Google News! google news