Головним свідком у справі Чорновол є ексберкутівець

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Головним свідком у справі Державного бюро розслідувань проти Тетяни Чорновол, в рамках якої останню звинувачують у навмисному вбивстві через пожежу в офісі Партії регіонів, є колишній “беркутівець” Юрій Селюх, який брав активну участь у придушенні Революції Гідності. Це виявили журналісти програми Watchdogs.Розслідування на телеканалі Прямий.

“Так, під час засідання апеляційного суду щодо домашнього арешту Тетяни Чорновол, який відбувався в режимі відеоконференції, прокурор зацитував одного зі свідків, який з’явився у справі лише в березні цього року, коли її забрало ДБР. Ним виявився “пенсіонер МВС” Юрій Миколайович Селюх, який у свої свідченнях стверджує, що він загасив місце загоряння в офісі Партії регіонів. Крім того, у суді пролунало, що Селюх був “охоронцем” офісу регіоналів”, – повідомляють журналісти.

У програмі стверджується, що свідок вказав і своє місце проживання – на 2014 рік це був гуртожиток бійців спецпідрозділу “Беркут”. Саме там Селюх мешкає і понині.

“Журналістам Watchdogs вдалось також з’ясувати, що Селюх служив у роті “Беркута” з 2006-го року. Його прізвище присутнє в опублікованому в ЗМІ списку тих “беркутівців”, які брали участь у грудневих побиттях на Банковій у 2013-му. Отже, головний свідок справі Чорновол – це скоріш за все не просто ветеран МВС, а ветеран саме “Беркута”, – зазначають журналісти.

Читай у Google News!