Головним конкурентом Зеленського є Бойко? Принаймні так підрахувала група “Рейтинг”

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
конкурентом Зеленського є Бойко
DIGITAL CAMERA

На середину липня рейтинг чинного президента Володимира Зеленського серед тих хто визначився та братиме участь в голосуванні становить 30,2%. Такими є дані дослідження, що провела група “Рейтинг” 15-20 липня.

Якби вибори відбулися найближчим часом, Зеленського підтримали б 30,2% серед тих, хто має намір голосувати та визначився із вибором. Це на 7 відсоткових пунктів менше, ніж у попередньому опитуванні, проведеному Центром Разумкова та фондом “Демократичні ініціативи” 3-9 липня.

Головним конкурентом Зеленського , за даними дослідження, був би депутат від “Опозиційної платформи – За життя” Юрій Бойко. За нього, за інформацією групи “Рейтинг”, проголосували б 14,4%. За Петра Порошенка проголосували б 13,7%, далі йдуть Юлія Тимошенко – 9,1%, Ігор Смешко – 5,8% та Олег Ляшко – 3,9%.

конкурентом Зеленського є Бойко

Як раніше відмітив у колонці для “Української правди” політолог Віктор Уколов, група “Рейтинг” опублікувала дослідження, яке зокрема ілюструвало схвалення або несхвалення дій тодішнього президента. Як наголосив експерт, “соціологи подали дані за березень і квітень 2014 року, коли Петро Порошенко ще президентом не був”.

“Скажете не важливо? Маю заперечити, якраз навпаки, бо якщо в цьому місці написана всім очевидна брехня, то як довіряти іншим дослідженням?”, – зауважив Уколов.

Читай у Google News!