Головань про “справу Керченської протоки”: Слідчих ДБР цікавлять тільки інтереси рф

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
google newsRead in Google News!
golovan

У Державному бюро розслідувань відмовилися залучити до так званої “справи моряків” рішення Міжнародного морського трибуналу в Гамбурзі, пише адвокат п’ятого Президента Ігор Головань.

“Суспільство вже почало забувати про “справу моряків” – зареєстроване ДБР з подачі агентів впливу держави-агресора кримінальне провадження, в рамках якого слідчі ДБР намагаються довести, що Україна й українські моряки самі винні у захопленні росіянами наших кораблів”, – пише Головань у Facebook.

“А тим часом «старший слідчий в особливо важливих справах Головного слідчого управління Державного бюро розслідувань Сергєєва прямо 10 липня 2021 р. винесла постанову, якою відмовилася витребувати і долучити до матеріалів провадження копію офіційного тексту Рішення міжнародного трибуналу з морського права від 25.05.2019”, – повідомив адвокат.

Трибунал тоді зобов’язав рф негайно звільнити захоплених у Керченській протоці українських моряків і кораблі та повернути їх в Україну. За два роки “розслідування” Рішення міжнародного трибуналу з морського права від 25.05.2019 навіть не було приєднано до матеріалів провадження, – констатує Ігор Головань.

Адвокат оприлюднив відповідь ДБР, в якій зазначено: “спір між Україною та рф ще розглядається, остаточного рішення не винесено”. “Слідчі ДБР і їх замовники дуже сподіваються, що Україна програє”, – резюмує Ігор Головань.

Читай у Google News! google news