Голова ТСК ВР із захисту прав інвесторів щодо скарг: Митниця, тиск з боку правоохоронців, палки в колесах під час будівництва нових підприємств

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
investnanny

Українські підприємці продовжують скаржитися на тиск правоохоронців, а також штрафи від податківців через “валютний контроль”. Про це заявила очільниця Тимчасової спеціальної комісії ВР з питань захисту прав інвесторів Галина Янченко, передає rbc.ua.

“Митниця, тиск з боку правоохоронців, “палки в колесах” під час будівництва нових підприємств чи введення в експлуатацію потужностей. Є й нові труднощі, з якими зіштовхуються підприємці. Одразу кілька учасників зустрічі розповіли про штрафи від податкової через протермінування часу на повернення коштів в країну — т.з. валютний контроль”, – прокоментувала нардеп.

Окрему увагу під час круглого столу приділили й питанню взаємин бізнесу і силових структур. Так представник Ліванської інвестиційної групи, які в умовах війни вклали змогли залучити 15 млн дол в нові підприємства на Київщині, розповіли про конфліктну ситуацію, яка виникла з їхніми підприємствами в Житомирській області.

На думку інвесторів, ця проблема системна й криється в менталітеті силових структур та їх відношенні до бізнесу. 

Читай у Google News!