Габібуллаєва: “Голос” та “Слуга Народу” будують свою кампанію на окозамилюванні

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Партії “Голос” та “Слуга Народу” будують свою передвиборчу кампанію на замилюванні очей українцям. Таку думку висловила голова ГО “Солідарна молодь” Динара Габібуллаєва, повідомляє “Прямий”.

“Насправді, крім мрій Зеленського щодо одноосібного правління, ще й лякають політичні тенденції – цей тотальний хайп навколо розважальних шоу і концертів. Чому я це кажу? Тому що, що “Слуга народу”, що “Голос” – вони формують свою політичну діяльність і кампанію або на замилюванні очей своїх виборців, або на розважання своїх виборців. Чому я це кажу? Тому що партія “Голос” з лідером Вакарчуком, роблячи зараз таке турне з концертами… я вирішила поспілкуватися з тією молоддю, оскільки я є представником молоді, котрі ходять на ці концерти, і запитати: все ж таки ви будете голосувати саме за політичну програму чи все ж таки вам подобається Вакарчук? Кажуть: “Класно, концерт безкоштовний. Я зекономлю якісь гроші”, – розповіла Габібуллаєва.

Вона, як молодий політик, вважає, що це неприпустимо допускати такі політичні тенденції серед виборців.

“Але вони є. І наша задача зараз – через засоби масової інформації, через свої сторінки в соціальних мережах доносити інформацію, щоб розглядали те замилювання, що відбувається. От зараз переведення Адміністрації президента до Українського дому – це також замилювання очей. Тому що це назвали красиво – “Офіс президента”. Всі такі – “о, відкритість”. А насправді це не відкритість, а це просто імітація відкритості. Тому що насправді це не відкриває нам додаткові можливості і кордони до Європейського Союзу. Це не шлях вперед України, а це просто відмивання грошей на реконструкцію…”, – додала Габібуллаєва.

Як відомо, Володимир Зеленський підписав указ про створення Офісу президента України, який повинен бути сформований “шляхом реорганізації та скорочення чисельності працівників Адміністрації президента України”.

Читай у Google News!