Генсек Ради Європи Яґланд – ще один агент Кремля?

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Генеральний секретар Ради Європи Турбйорн Яґланд звернувся з закликом повернути росії право голосу в Раді. росію позбавили цього привілею після того, як в 2014 році загарбала український Крим. Яґланд вважає, що повертаючи це право росії, Європа проявить добру волю і уникне відновлення поділів на континенті, – повідомляє  “Польське радіо” з посиланням на статтю у Gazeta Wyborcza.

Минає п’ять років російської війни в Україні. Над Кримом надалі російський прапор. На Донбасі постійно гинуть люди, росія не припиняє дестабілізувати сусідню країну. москва пішла значно далі, бо почала втручатися у внутрішню політику країн Заходу, а російські солдати, які підтримують Башара аль-Асада, бомбардують лікарні в Сирії.

Позбавлення росії права голосу було одним із наслідків її неоімперських рішень з 2014 року. Санкції проти росії ввели ЄС і США, і хоч для Євроспільноти це був доволі болісний вибір, оскільки економічних збитків зазнали і польські рільники, і євросоюзні експертери, та все таки, вирішено, що іншого вибору зробити не можна.

Якщо тепер Захід мав би відступити, попри те, що росія не поступилася ні на крок, це означало б, що Європа визнає безпорадність щодо сусіда-агресора. За останні п’ять років росія нас привчила, що розуміє лише мову сили. Прояви доброї волі сприймає за слабкість, а навіть заохочення до подальших дій, – наголошує автор коментаря Бартош Вєліцький.

Яґланд – не перший політик, який хоче поступатися росії. Були вже Зіґмар Ґабріель, Ґерхард Шредер… Такі дії підривають згуртованість Заходу. Їм треба рішуче опиратися.

Як повідомлялося раніше, Німеччина веде кампанію із зняття санкцій проти росії у Раді Європи.

Читай у Google News!