Філарет: Світ почув правду, хоч і через ворожий голос

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Почесний патріарх Філарет заявив, що він дав інтерв’ю пропагандистському каналу “Россия-24” тому, що він дає інтерв’ю всім, хто до нього звертається. Про це Філарет заявив у інтерв’ю Громадському.

Філарет також зауважив, що “цьому ворожому каналу дав інформацію правдиву”, і підкреслив, що канал не перекрутив те що він сказав. “І це уже має велике значення, тому що світ, хоч і через ворожий голос, але почув правду. Одні звертають увагу на те кому дав інтерв’ю, а другі звертають, що сказав патріарх. Так ось треба звертати увагу на те, що сказав патріарх, а не кому сказав”, – наголосив Філарет.

Разом з тим він звинуватив українські ЗМІ у тому, що вони перекручують його слова, або вибирають ті чи інші слова і дають свої коментарі, спрямовані на “знищення Київського патріархату”. Водночас, він зауважив, що можливо він “помилився в цьому, що дав інтерв’ю такому каналу”.

Як повідомлялось, заступник голови управління зовнішніх церковних зв’язків ПЦУ Євстратій Зоря на своїй сторінці у Facebook відзначив, що хвороба зробила Філарета союзником Москви.

Читай у Google News!