Facebook видалив підозрілі сторінки, пов’язані з росією

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Facebook видалив кілька сторінок, груп і облікових записів, які займалися скоординованою неавтентичною поведінкою на Facebook і Instagram.

“Дві операції, які ми виявили, походять з росії, одна була активною в різних країнах, а інша – тільки в Україні. Ми не знайшли жодних зв’язків між цими операціями, але вони використовували подібну тактику, створюючи мережі облікових записів, які вводять в оману про те ким вони є, і які в них цілі”, – йдеться в повідомленні від Facebook.

Раніше Facebook вилучив 364 сторінки та акаунти за участь у скоординованій неавтентичній поведінці в країнах Балтії, Центральної Азії, Кавказу, Центральної та Східної Європи.

Адміністратори сторінок і власники облікового запису в основному представляли себе як незалежні сторінки новин про погоду, подорожі, спорт, економіку або політику в Румунії, Латвії, Естонії, Литві, Вірменії, Азербайджані, Грузії, Таджикистані, Узбекистані, Казахстані, Молдові, росії та Киргизстані.

Тим не менше у Facebook виявили, що ці сторінки та облікові записи були пов’язані з працівниками інформаційного агентства Sputnik, що знаходиться в Москві, і що деякі зі сторінок часто публікували інформацію про антинатовські настрої, протестні рухи та антикорупцію.

Читай у Google News!