Ексвіцепрем’єр про опитування Зеленського: Цим лайном годуватимуть всю країну

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
опитування Зеленського

Результати “опитування Зеленського” будуть написані в ОПУ незалежно від кількості людей, які візьмуть участь в опитуванні. Про це заявив віцепрем’єр-міністр України (2016-2019) Павло Розенко, передає prm.ua.

“Очевидно, що результати опитування будуть написані в Офісі президента, і цим лайном буде годуватися вся країна під маркою того, що так думає народ. Хоча очевидно, що народ не буде так думати. І не важливо, скільки людей візьме участь в цьому опитуванні, десять тисяч чи два мільйони. Все одно буде написана цифра, яка буде вигідна Банковій”, – сказав ексвіцепрем’єр.

Розенко також наголосив, що подібні опитування несуть небезпеку для проведення в Україні реальних референдумів.

“Цим механізмом легітимізується подальша підміна реальних референдумів з чітким волевиявленням людей і чітким механізмом контролю за цим волевиявленням. І законний механізм референдумів для інших питань може бути надалі підмінений такими от опитуваннями. Мовляв, це ж нормально, ми уже один раз провели, поговорім про інші питання. От в чому небезпека”, – підкреслив ексвіцепрем’єр.

Він додав, що опозиція має роз’яснити суспільству, як треба діяти у випадку проведення “опитування Зеленського” в день виборів.

Читай у Google News!