Експерт: Україна перестане бути адекватним партнером, якщо ігноруватиме справу Коломойського

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
справу Коломойського

Ігнорування справи олігарха Ігоря Коломойського з боку України призведе до того, що державу перестануть сприймати як адекватного партнера, наголосив директор Інституту світової політики Євген Магда, повідомляє prm.ua.

“Суркіси тісно пов’язані з Коломойським і цей зв’язок буде виходити на поверхню. Якщо не в українських судах, то в суді Лондона. Це до речі зараз відповідальність керівництва Приватбанку та НБУ, щоб довести цю справу до кінця. Якщо за океаном Коломойського звинувачують у відмиванні мільярдів доларів, а в Україні на це заплющать очі, то це буде викликати непорозуміння та ми перестанемо бути адекватним партнером для запозичень”, – заявив він.

Як відомо, Міністерство юстиції США 6 серпня звинуватило українського олігарха Ігоря Коломойського “в крадіжці мільярдів в банку, яким він колись володів”, і в їх відмиванні в США.

Раніше кореспондент “Прямого” у США Катерина Лісунова повідомляла, що американські засоби масової інформації прямо наголошують на зв’язках Коломойського з Зеленським.

5 серпня Федеральне бюро розслідувань провело обшуки в приміщеннях компанії Optima Management Group в офісному центрі в місті Клівленд, штат Огайо. Розслідувачі вважають, що Optima пов’язана з Ігорем Коломойським.

Раніше агентство Kroll виявило схему, як ексвласник “ПриватБанку” разом із братами Суркісами виводив кошти з фінустанови під час націоналізації.

Читай у Google News!