Екскерівника Укрексімбанку та фігуранта нападу на журналістів Мецгера хочуть призначити заступником міністра економіки – ЗМІ

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Мецгер

Заступником міністра економіки України може бути призначений Євген Мецгер – колишній голова правління державного “Укрексімбанку”, обвинувачений у кримінальній справі про перешкоджання законній професійній діяльності журналістів, передає radiosvoboda.org.

“Міністерство економіки України вносить пропозицію щодо призначення Мецгера Євгена Володимировича на посаду заступника Міністра економіки України”, – йдеться у листі за підписом першої віцепрем’єр-міністерки – міністерки економіки Юлії Свириденко. Лист за її підписом є у розпорядженні «Схем».

Водночас згодом у коментарі журналістам у комунікаційному офісі прем’єр-міністра повідомили: “Відповідний лист до офісу прем’єр-міністра не надходив”.

Як відомо, 11 жовтня 2021 року, після інциденту з нападом на знімальну групу програми “Схеми” в кабінеті Євгена Мецгера, який обіймав посаду голови правління державного “Укрексімбанку”, він написав заяву про звільнення.

Як повідомлялось, справа про напад на журналістів в Укрексімбанку пішла в суд без ключових доказів.

Читай у Google News!