Справа про напад на журналістів в Укрексімбанку пішла в суд без ключових доказів – адвокат

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Укрексімбанку

Прокуратура завершила розслідування справи про напад на журналістів програми «Схеми» у кабінеті голови правління «Укрексімбанку» Євгена Мецгера та передала матеріали до суду, не долучивши до них ключові докази проти обвинувачених – оригінали аудіозапису події та відновленого журналістами відео нападу. Про це заявив адвокат журналіста і оператора «Схем» Анатолій Попов, передає radiosvoboda.org.

«Сьогодні зазначену справу відправили в суд, але в ній відсутні ключові докази. Це ставить під реальну загрозу можливість доведення вини обвинувачених у скоєному правопорушенні», – заявив Попов.

Крім того, в процесі підготовки обвинувального акту з нього зникла найтяжча, 146 стаття Кримінального кодексу («Незаконне позбавлення волі або викрадення людини»), яка карається обмеженням волі на строк до трьох років або позбавленням волі на той самий строк, сказав адвокат.

«Як нам стало відомо, розслідування справи за статтею 146 про незаконне утримання журналістів у приміщенні банку було закрито. А лише ця стаття вважається саме кримінальним злочином. Інші дві статті, за якими справа пішла в суд – це кримінальні проступки, за якими і порядок розслідування спрощений, і відповідальність значно менша. Ми будемо оскаржувати рішення про закриття справи в частині 146 статті», – зазначив Попов.

Читай у Google News!