Допомога може опинитися під загрозою. США все частіше закликають Україну докласти більше зусиль для боротьби з корупцією в уряді – CNN

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

США все частіше закликають Україну робити більше для боротьби з корупцією в уряді, передавши кілька сигналів Києву за останні кілька тижнів, та вказуючи, що певні види економічної допомоги США будуть пов’язані з прогресом України в реформуванні її інституцій, передає cnn.com з посиланням на декількох американських чиновників.

“Месседж для українців завжди полягав у тому, що якщо якісь із цих коштів будуть привласнені, це поставить під загрозу всю допомогу США”, – наголосив один з американських посадовців.

Телеканалу також стало відомо про направлену Державним департаментом США дипломатичну ноту-демарш в кінці літа. У ній йдеться про те, що Вашингтон очікує від України подальших зусиль у боротьбі з корупцією та фінансової прозорості для продовження прямої бюджетної підтримки.

Демарш, за словами джерел CNN, також містив необхідність для України здійснити критичні реформи в межах програми Міжнародного валютного фонду, зокрема ті, що стосуються боротьби з відмиванням грошей та фінансуванням тероризму. 

Читай у Google News!