Відтепер для отримання коштів Україні висуватимуть умови щодо реформ – спецпредставниця США Пріцкер

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Спецпредставниця з питань економічного відновлення України Пенні Пріцкер в інтерв’ю eurointegration.com.ua заявила, що відтепер для отримання коштів від України вимагатимуть втілення реформ.

“По-перше, це будуть умови, які гарантуватимуть, що ви будете належним чином розпоряджатися грошима. А по-друге, йдеться про втілення реформ, необхідних для того, щоб Україна стала членом ЄС та західного торговельного блоку, чого Україна сама прагне”, – сказала Пріцкер.

За її словами, буде окремий фокус на реформах, що стосуються прозорості та підзвітності відбудови – це зміни регуляторного середовища, правоохоронних органів, судової системи, у сфері боротьби з корупцією, управління держпідприємствами тощо.

“Я прагну переконати компанії в різних секторах економіки – в енергетиці, транспорті, логістиці, сільському господарстві, виробництві критично важливих матеріалів та ІТ-технологіях – інвестувати в Україну. Треба, щоби бізнес зрозумів, що зараз є можливості для інвестицій в Україну.

І, звичайно, це вимагає спілкування як з Конгресом, де я комунікуватиму успіхи України зараз та після війни, так і з діаспорою в США щодо можливостей, які існують в Україні”, – деталізувала Пріцкер.

Читай у Google News!