Для більш ніж 60% українців вибори є громадянським обов’язком

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Близько 61% українців вважають участь у виборах Президента обов’язком кожного громадянина України, а понад 80% знають, де розташовані їхні виборчі дільниці, такі дані наведені у всеукраїнському опитуванні громадської думки, яке провів Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) з 14 по 22 березня, повідомляє “Укрінформ”.

Так, 60,7% респондентів вважають, що участь у національних виборах – це обов’язок кожного громадянина України. Водночас 35,5% опитаних підтримали тезу про те, що участь у національних виборах – особиста справа кожного і не можна докоряти тим, хто не голосує.

При цьому на запитання “Чи знаєте Ви, де знаходиться виборча дільниця, де Ви маєте голосувати?”, 86% респондентів відповіли, що точно знають її місцерозташування. Водночас 10,8% опитаних приблизно знають, і 2,9% відповіли, що не знають, де розташована дільниця.

Київський міжнародний інститут соціології провів всеукраїнське опитування громадської думки з 14 по 22 березня 2019 року. Методом особистого інтерв’ю опитано 2004 респондентів, які живуть у 126 населених пунктах усіх регіонів України (крім АР Крим) за триступеневою стохастичною вибіркою з квотним відбором на останньому ступені, що репрезентативна для населення України віком від 18 років. У Луганській і Донецькій областях опитування проводилося тільки на території, що контролюється українською владою.

Як повідомлялося, в Україні запустили систему онлайн-моніторингу порушень на виборах.

Читай у Google News!