Держава робить усе, щоб уникати COVID-виплат – лікарка

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
COVID

У Київській області в опорній лікарні з лікування пацієнтів з COVID-19 змушують лікарів писати розписки про те, що вони заразились коронавірусом не на робочому місці, щоб вони не могли отримати страхові виплати. Про це розповіла лікарка однієї із київських обласних лікарень, де лікують пацієнтів з COVID-19.

“У нас в районі опорна лікарня по ковіду. 120 ліжок у нас… У нас поліклініка вважається чистою зоною, практично всі медпрацівники перехворіли на COVID. Багато хто не ввійшов у статистику, стоїть діагноз ГРВІ. І дуже є складності, щоб отримати діагноз і отримати виплати потім по ковіду, як медпрацівник, який захворів на робочому місці”, – розказала лікарка.

За її словами, з медичних працівників, які перехворіли і мають діагноз, беруть розписку, що вони заразились не на робочому місці і не під час виконання своїх службових обов’язків. “І практично всі пишуть, бо ніхто не хоче нариватися… Вони [виплати – УТ] повинні бути – це точно. Але держава зробить усе, щоб їх не виплатити”, – розповіла лікарка.

Читай у Google News!