Депутати з “Євросолідарності” перевірили стан фортифікацій: Почали робити ешелоновану оборону, але гроші на будівництво вчасно не надходять

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
eurosolidarity frontlines

Народні депутати з фракції “Європейська Солідарність” Ірина Геращенко, Володимир Ар’єв, Максима Саврасов та Микола Величкович побували на прикордонних територіях і ознайомились зі станом фортифікаційних споруд.

“По фортифікаціях:

1) почали робити ешелоновану оборону – лише зараз, після багатьох скандалів, але краще пізно, ніж ніколи.

2) гроші на будівництво вчасно не надходять і це гальмує процес – це відповідальність Кабміну загалом і Міноборони зокрема. Так, це не ласий шматок відновлення мостів і доріг чи будівель, де можна добре. прикурити, але це питання безпеки держави!

3) інженери скаржилися на брак бетону – не вистачає виробничих потужностей”, – написав Ар’єв.

За його словами, у навчальних центрах тренування проходять за графіком – хлопці казали, що не показуха; побут норм. Але пише Ар’єв, не вистачає боєприпасів для навчання, особливо бойових гранат. Крім того, за словами Ар’єва, військові багато говорили про кривду при нарахуванні зарплатні за час перебування на навчанні – доплати зрізають повністю. Водночас, сумські бійці скаржились на несправедливу відсутність статусу зони бойових дій в певних районах Сумщини, де ворог гатить безупинно.

“Ми далі продовжимо їздити до військових і вивчати ситуацію не з урочистих рапортів влади, а безпосередньо на місці. Бо це питання виживання України”, – переконаний народний депутат.

Читай у Google News!