Кравчук програв усі свої переговори росії – Павленко

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Кравчук програв

Перший президент України, керівник вітчизняної делегації на переговорах у Мінську Леонід Кравчук програв усі свої переговори російській стороні, відзначив депутат, фракція “Європейська солідарність” Ростислав Павленко, повідомляє prm.ua.

“Щодо персоналій. Якщо мені не зраджує пам’ять, Кравчук програв усі свої переговори російській стороні: щодо флоту, щодо якихось базових речей, щодо економіки, щодо іншого. Тому сподіватися на те, що його там досвід чи хитрість, чи щось подібне допоможе – теж це дуже великий ризик. Тому мені здається, що єдиним критерієм того, чи спрацює якесь рішення, чи не спрацює – це те, чи воно збільшує мотивацію для путіна піти геть, чи не збільшує. Якщо не збільшує, то, вибачте, це “плохо объяснял”, – сказав Павленко.

голова української делегації у ТКГ Леонід Кравчук заявив, що Україна не відмовлялася від “формули Штайнмаєра” щодо врегулювання ситуації на Донбасі.

Раніше Кравчук розповів, що перший прем’єр-міністр Вітольд Фокін повинен буде налагодити комунікацію з людьми, які живуть на неконтрольованій території Донбасу.

Політичний експерт Тарас Чорновіл вважає, що першого президента України Леоніда Кравчука призначили главою української делегації у тристоронній контактній групі на вимогу Кремля.

Раніше перший президент України Леонід Кравчук, якого призначили головою української делегації у тристоронній контактній групі заявив, що може погодитись на введення в окупованих територіях “особливої системи управління” і створення там вільної економічної зони.

Читай у Google News!