ДБР? Розслідує? Проросійську діяльність Кузьміна? – Головань

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Офіс Генерального прокурора безсоромно повідомив про здійснення спеціального досудового розслідування у кримінальному провадженні стосовно підозрюваного у держзраді колишнього народного депутата від забороненої партії “ОПЗЖ” Рената Кузьміна, пише адвокат Ігор Головань для pravda.com.ua.

Знайшли прокурори час і натхнення. Максимально використавши свої надпотужні інтелектуальні здібності, вони зрозуміли, що колишній народний обранець напередодні та після повномасштабного вторгнення рф в Україну розміщував у соціальній мережі та мобільному додатку пропагандистські матеріали на шкоду країні.

В результаті глибокого аналізу соціальних мереж, сайту та Телеграм-каналу Кузьміна, прокурори не одразу, але все ж якось допетрали, що тамтешні публікації мали пропагандистський характер, формували в суспільстві антиукраїнський настрій та впливали на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, державній, економічній та інформаційній безпеці України.

Тільки чому прокурорів зацікавили дії Кузьміна з березня 2021 по березень 2022 років? Хіба пан Кузьмін до того часу був ні разу не проросійським щирим патріотом України?

Але ж ще 17.12.2019 р. Кузьмін Р.Р. разом зі спільниками, серед яких були такі персонажі, як, Скорик М.Л., Загородній Ю.І., Шуфрич Н.І., Бурміч А.П., Славицька А.К., Макаренко М.В., Христенко Ф.В., Качний О.С., Німченко В.І. та Лукашев О.А., подали до Національного антикорупційного бюро України заяву про вчинення кримінальних правопорушень N14-ДЗ (далі – заява), в якому з посиланням на ЗМІ повідомили про пограбування України на 100 млрд дол. США скоєне колишніми президентами США Обамою Б., України – Порошенком П. О., Віце-Президентом США Джозефом Байденом, а також нібито захоплення влади в Україні адміністрацією екс-президента США.

Дії цієї групи були явно спрямовані на завдання шкоди стосункам України з ключовим союзником, тобто – на допомогу агресору.

Кузьмін прямо вказував у категоричній формі про те, що “екс-президент України П. Порошенко та його поплічники розікрали і вивели з України більше 100 млрд. дол. США, третину вкраденого привласнили Порошенко та його оточення, а 70% коштів передавались членам демократичної партії США Х. Клінтон та Д. Байдену.

І всі ці свої вигадки Кузьмін поширював у соціальних мережах.

Однак Офіс Генерального прокурора і ДБР тоді Кузьміна, Шуфрича та інших їх спільників “прикрили”. Службові особи Центрального апарату ДБР без жодного розслідування двічі постановами закривали кримінальне провадження проти Шуфріча та Кузьміна. Наведені постанови двічі скасовувалися судом як незаконні. Суди двічі фіксували факти нездійснення розслідування та двічі вказували на це слідчим, однак, розідування так і не проведено й досі.

Майже аналогічний епізод діяльності Кузьміна Р.Р., пов’язаний з поданням останнім Генеральному прокурору заяви від 05.08.20 N71-ДЗ про нібито вчинення кримінальних правопорушень П. Порошенком, О. Турчиновим, Д. Жванією, А. Яценюком, П. Клімкіним, В. Кличком, А. Парубієм, С. Пашинським, М. Мартинюком, В. Кондратюком та іншими особами у 2013-2014 та 2020 роках. На підставі цієї заяви Офісом Генерального прокурора було розпочато кримінальне провадження, яке ДБР “розслідувало” півтора роки.

Чи не тому Офіс Генерального прокурора “забув” про діяльність Кузьміна до березня 2021, що у той час проросійські агенти, що і досі сидять і у прокуратурі, і у ДБР, спільно і скоординовано разом з кузьміними і шуфричами діяли на шкоду Україні?

І що у Офісі Генерального прокурора думають про вищезгаданих Скорик, Загороднього, Шуфрича, Бурміча, Славицьку, Макаренка, Христенка, Качного, Німченка, Лукашева та інших?

Особливо цинічним є повідомлення:

“Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчими Головного слідчого управління ДБР”.

ДБР? Розслідує? Проросійську діяльність Кузьміна?

Це те ДБР, що вилучало на догоду росіянам клістрони у ППО і секретні документи в українських штабах? Називало російську агресію в офіційних документах “конфліктом на Сході України”? Незаконно закривало зареєстровані за фактами проросійської діяльності того ж Кузьміна провадження?

Вони нарозслідують.

Спочатку треба спільників Кузьміна в ОПУ і ДБР викрити і нейтралізувати.

Читай у Google News!