Адвокати вимагають оприлюднити так звані “плівки Медведчука” у первісному вигляді

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
google newsRead in Google News!
cassette

Після багатомісячних “танців з бубном” українська “адміністративна Феміда”, вимушено відкрила провадження в адміністративній справі за нашим позовом до bihus.info, де ми вимагаємо оприлюднення так званих “плівок Медведчука” у їх первісному вигляді. Про це написав адвокат лідера Євросолідарності Петра Порошенка  Ігор Головань.

“Нагадаю, жоден з бігусівських відосиків таким оприлюдненням вважатися не може, оскільки являє собою змонтований відеофайл. А справжній вигляд переданих bihus.info владними замовниками файлів засвічено на тих таки відео (див. скріншоти). Це аудіофайли, імена яких містять номери телефонів. Ми вимагаємо оприлюднення саме цих файлів, саме в такому вигляді”, – пояснив адвокат.

Головань також зауважив, що на етапі відкриття провадження суд намагався захистити bihus.info, як тільки міг. Зокрема суд висловив цікаві позиції про те, що:

  • розгляд справи не становитиме жодного суспільного інтересу;
  • хоч Бігус і натякав, що “плівки” писало СБУ, суд вирішив, що справа прав і обов’язків СБУ не стосується, а тому СБУ не варто залучати як третю особу;
  • перекрутивши наше клопотання про витребування доказів, кинув BIHUS.INFO “рятівне коло”, запросивши інформацію про те, чи є bihus.info розпорядником “плівок Медведчука.

“Цікаво, чи прийме пан Бігус пас суду? Чи заявить офіційно, що ніяких записів у розпорядженні bihus.info нема? І що ніяка редакція ніяких «плівок» тижнями не прослуховувала і не аналізувала? Про це сподіваємося прочитати у відзиві, що його bihus.info має право подати протягом 20 днів з дня отримання ухвали. Якщо, звичайно, вони наважаться написати відзив”, – резюмував Головань.

Читай у Google News! google news