ДБР почало розслідування проти Чорновол, їй загрожує до 5 років позбавлення волі

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Державне бюро розслідувань [ДБР] почало досудове розслідування проти колишнього народного депутата Тетяни Чорновол за ч. 3 ст. 296 Кримінального кодексу України [хуліганство], повідомляє прес-служба ДБР.

У відомстві заявили, що 28 січня 2020 року, близько 11:00 Чорновол проникла на територію ДБР у Києві, зайшла в актовий зал, де проходив брифінг першого заступника директора ДБР, і під час його виступу начебто спробувала кинути в нього мобільний телефон.

“У зв’язку з цим особу було виведено із залу проведення брифінгу. До того ж під час супроводу до виходу вона чинила опір правоохоронцям”, – розповіли в ДБР.

Чорновол, у свою чергу, заявила, що її силоміць вивели із зали, де проходив брифінг заступника директора Державного бюро розслідувань Олександра Бабікова, та пошкодили їй ногу бійцівським прийомом.

За її словами, вона хотіла запитати у Бабікова, чи буде він на вимогу своїх колишніх клієнтів, використовуючи ДБР, переслідувати її та інших активістів Майдану, чи стане ДБР репресивним органом проти активістів Майдану та чи з допомогою ДБР повертатиме він Януковичу конфісковані після Революції Гідності 1,5 млрд доларів.

“Це питання дуже логічні і я хотіла отримати на них відповідь. Я розуміла, що Бабіков не хоче, щоб ці питання пролунали”, – сказала Чорновол.

Читай у Google News!