Даних про захист аеропорту в Гостомелі вже немає. Їх знищили – Закрита зона [документ]

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Гостомелі

У відповідь на звернення народного депутата України від “Європейської Солідарності” Володимира Ар’єва у МВС повідомили, що даних про захист аеропорту в Гостомелі 24 лютого 2022 року вже немає. Про це пише телеграм-канал “Закрита зона”.

“Це важливий документ. І показовий. Виявляється, даних про захист аеропорту в Гостомелі вже немає. Їх знищили”, – йдеться у дописі.

“Питання до НГУ було просте: скільки одиниць зброї і особового складу було задіяно в обороні аеропортів Жуляни і Гостомель вранці 24 лютого 2022. Питання було поставлене не просто так, оскільки були публікації про виведення військових з Гостомеля напередодні вторгнення. А там була спроба висадки російських десантників і лише героїчна оборона строковиків-нацгвардійців із сусідньої в/ч захистила аеропорт в перші години”, – наголошується у повідомленні.

Там зауважують, що відповідь могла би розставити крапки над “і”. Натомість розставила нові знаки питання:

– чому інформація про захисників аеропорту Жуляни зберігалася, а про Гостомель ні?
– навіщо було знищувати інформацію про захист Гостомеля?
– виходить, є що приховувати?
– чому аеропорт, який належить ДП “Антонов”, отже перебуває в структурі Укрборонпрому, яким керує по факту Офіс президента, опинився у дуже важкій ситуації в момент вторгнення? Навіть попри те, що директор ЦРУ Бернс попереджав Зеленського про цей сценарій.

“Після того, як відібʼємось від русні, буде багато питань до вищого керівництва держави. Головне, не забути їх поставити”, – резюмували у “Закритій зоні”.

Гостомелі

Як відомо, Окупанти знищили українську “Мрію”. Внаслідок атаки на Гостомель згорів один з найбільших літаків у світі.

Читай у Google News!