Цимбалюк про вугільну справу проти Порошенка: Від цієї історії взагалі-то тхне

Getting your Trinity Audio player ready...
FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
вугільну справу

П’ятого президента України та лідера “Європейської Солідарності” Петра Порошенка переслідують через зростання його підтримки українцями. Так думку висловив український журналіст Роман Цимбалюк в коментарі телеканалу RTN.

“Петро Порошенко чинний політик в Україні, який обраний у Раду, очолює найбільшу опозиційну партію “Європейська Солідарність”. І рейтинги останньої говорять, що ще трохи — і “Європейська Солідарність” обжене партію влади “Слуга народу”, – наголосив журналіст.

“Від всієї цієї історії взагалі-то тхне. Тому що дуже багато спостерігачів, і я в їхньому числі, бачимо, що це так звана наша політична боротьба і вона не завжди відбувається чітко за демократичними нормами”, – додав Цимбалюк.

Він наголосив на тому, що наближаються вибори. Зе-команді сподобалося керувати державою, попри всі складнощі й роботу не до 18:00. Саме це, на думку журналіста, в першу чергу пов’язано із переслідуванням Петра Порошенка.

“Як я бачу, мрія Зеленського — посадити на одну лаву підсудних Медведчука і Петра Порошенка. При всіх труднощах та бруді української політики все ж таки нечесно і неадекватно ставити знак рівності між ними”, – підкреслив він.

Журналіст також наголосив, що звинувачення Порошенка не мають жодних юридичних підстав: “Щодо самої справи по закупівлі вугілля, я не думаю, що є шанси довести цю справу до такого завершення, як хочуть в Офісі президента”. Він зауважив, що той період, про який говорять слідчі, шахти на окупованій частині Донбасу ще не були націоналізовані бойовиками, вони знаходилися під юрисдикцією України, шахтарі отримували заробітну плату в гривнях на картки в українських банках”.

Роман Цимбалюк зауважив, що лідер “Європейської Солідарності” має значну підтримку українців, а також є поважним і відомим політиком на Заході.

“І всі бачать, що це більше схоже на якісь політичні репресії й спробу збити конкурента. Загалом це навряд чи піде на користь українській державі, особливо з урахуванням геополітичного розкладу. З одного боку, в наші ворота вже зайшов ворог, окупувавши Крим і Донбас. Відкривати другий внутрішній фронт, бо Петро Порошенко зібрав під своїм крилом дуже багато людей з чіткими проукраїнськими поглядами, в той час, коли можуть бути нюанси з війною — означає неідеально виглядати в очах західних партнерів, підтримки яких ми потребуємо. І це вже занадто”, – резюмував він.

Читай у Google News!