Cуд Одеси оголосив вирок колишньому заступнику керівника обласної міліції Фучеджі у справі про заворушення 2014 року

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Фучеджі

Приморський районний суд Одеси заочно оголосив вирок колишньому заступнику керівника обласної міліції Дмитру Фучеджі у справі про масові заворушення, що сталися 2 травня 2014 року. Про це у повідомив голова громадської організації “Зелений лист” Владислав Балинський.

“Сьогодні Приморський суд Одеси оголосив вирок Фучеджі Д.В. та на вимогу прокуратури призначив йому покарання у вигляді 15 років позбавлення волі з позбавленням звання полковника та не лише”, – зазначив Балинський. За його словами, це перший вирок, ухвалений стосовно працівників правоохоронних органів щодо їхньої бездіяльності та сприяння антимайдану до, під час та після подій 2 травня (зокрема 4 травня 2014 року, коли Фучеджі вдав, що був змушений відпустити затриманих сепаратистів з ізоляторів тимчасового утримання).

Як повідомлялося, колишнього заступника керівника Головного управління МВС України в Одеській області – начальника міліції громадської безпеки Дмитра Фучеджі звинувачували в організації масових заворушень та зловживанні службовим становищем, що призвело до трагічних наслідків, у пособництві в захопленні будівель державних органів та втручанні в діяльність інших працівників правоохоронних органів.

За даними слідства, у травні 2014 року Фучеджі втік до Придністров’я, звідки переїхав на постійне місце проживання до росії. У 2017 році отримав російське громадянство.

Як відомо, 2 травня 2014 року в Одесі під час масових заворушень загинули 48 осіб і понад 200 зазнали поранень. Більшість загинули під час пожежі в Будинку профспілок.

Читай у Google News!