До лютого 2024 року спливають терміни досудового розслідування у 60 справах Майдану якщо не змінити законодавство – прокурор

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

До лютого наступного року закінчаться терміни досудового розслідування у 60 справах Майдану. Про це заявив керівник Департаменту організації, процесуального керівництва досудовим розслідуванням щодо масових протестів у 2013 — 2014 роках, Офісу генпрокурора Олексій Донський, передає ukrinform.ua.

“Йдеться про тяжкі злочини, бо у особливо тяжких немає строків давності”, – зазначив він. Донський уточнив, що у 22 справах строки давності закінчуються у листопаді-грудні цього року, а ще у 38 справах – у лютому наступного року.

За його прокурора, є ризик, що ці справи можуть бути втрачені. Щоб уникнути цього, необхідно ухвалити зміни до законодавства, підкреслив він.

Один з таких законопроєктів №6454-д щодо внесення змін до Кримінального процесуального кодексу був ухвалений у першому читанні рік тому. “Але після першого читання робота по цьому законопроєкту не проводилася”, – зазначив Донський.

Читай у Google News!