CNN: Якщо не правосуддя для жертв MH17, що зупинить наступний теракт?

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Коли наша команда в Організації з безпеки і співробітництва в Європі вперше почула про падіння літака Malaysia Airlines над Україною п’ять років тому, один з моїх колег передбачив, що інцидент стане повротним пунктом, можливо, навіть спровокує втручання США у війну з росією на сході України, пише Майкл Боцюрків для CNN.

Звичайно, червона лінія була перейдена. Як сказав ведучий CNN Джон Авлон, атака на рейс MH17, в якому загнуло 298 цивільних, була одним з двох “визначальних злочинів нашого часу” – другим – вбивство журналіста Washington Post Джамаль Хашоґджі, і вони не повинні залишитися без відповіді.

росія, яку звинувачують у злочині з боку команди розвідувачів з Голландії, тепер, схоже, має союзника і намагається уникнути звинувачення. Її союзник – Малайзія, літак якої збили над Україною. На борту MH17 було 44 малайзійців, у тому числі 15 членів льотного екіпажу.

Пошуку справедливості, безумовно, не допоможе той факт, що “політично заангажований” прем’єр-міністр Малайзії Махатхір Мохамад почав публічно ставити під сумнів докази, навіть припускаючи, що росія стає козлом відпущення.

Без сильної і уніфікованої підтримки міжнародної спільноти досягнення справедливості для жертв MH17 буде майже неможливим. росія зробить усе можливе, щоб використовувати будь-який натяк на відсутність єдності. Якщо головорізам, які збили МН17, дозволено робити це безкарно, що заважає іншим терористам робити те ж саме?

Читай у Google News!