Адвокат Порошенка розглядає примусовий привід слідчих ДБР до суду

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Суд доручив адвокату п’ятого президента України Петра Порошенка Ігорю Голованю вручити чотирьом слідчим Державного бюро розслідувань повістки до суду. Про це правозахисник розповів журналістам під час пресконференції біля будівлі ДБР, трансляцію вів “Прямий”

“Гадаю, у ДБР просто не знають, що робити з повістками до суду. Про діяльність Держбюро розслідувань ми дізнаємося з чуток, telegram-каналів. А по закону, згідно з цивільно-процесуальним законодавством, повістки мають вручатися. Я спробую показати слідчим ДБР що таке повістка, що з нею треба робити. Щоб особа, яку викликають до суду розуміла, куди і коли вона має з’явитися”, – зазначив правозахисник.

За його словами, слідчі двічі не з’явилися до судового засідання без повідомлення причин неявки. Головань додав, що суд з невідомих причин доручив особисто йому вручити слідчим повістки про виклик до суду.

“У супровідному листі ми пишемо, що якщо мені з тих чи інших причин не вдасться вручити слідчим ДБР повістки до суду, то ми будемо подавати клопотання про примусовий привід свідків до суду”, – сказав адвокат.

Головань також повідомив, що завтра, 3 січня, він ще раз спробує вручити повістки слідчим ДБР.

Як повідомляється, наразі розглядається справа за позовом пана Портнова про захист честі, гідності та ділової репутації. В якості свідків суд викликав на допит чотирьох слідчих Держбюро розслідувань. Їх прізвища: Роженко, Гурченко, Осетрова, Сергеєва. 

Читай у Google News!