Чинна влада відкрито співпрацює з “п’ятою колоною” – Гончаренко

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
kremlin moscow

Чинна влада відкрито співпрацює з прокремлівською “п’ятою колоною” в Україні. Про це заявив народний депутат від “Європейської солідарності” Олексій Гончаренко, передає 5.ua.

“Минулого року в серпні Зеленський в інтерв’ю сказав, що знає, хто фінансує ОПЗЖ і Медведчука. Мовляв, “їх фінансує москва і скоро я вам про це розкажу серйозні речі”. Минув рік – і ми бачимо співпрацю з ОПЗЖ. Наприклад, міністр охорони здоров’я України призначений голосами ОПЗЖ, коли звільняли Рябошапку і призначали Венедіктову, – там були голоси ОПЗЖ, при чому вони [голоси – УТ] були вирішальними”, – сказав Гончаренко.

За його словами, співпраця влади з ОПЗЖ є очевидною. “І це є проблема, коли відкрито в суспільстві діє “п’ята колона”, набирає силу, скуповує телеканали. Як ми дізналися нещодавно, Медведчук є співвласником “1+1”, – нагадав нардеп.

Він наголосив, що попри минулий візит делегації від ОПЗЖ до Москви, ні Служба безпеки України, ні правоохоронці досі не зацікавилася цією поїздкою. Адже те, що представники ОПЗЖ літають у Москву, – це, наголошує нардеп, є злочинним актом проти України.

Читай у Google News!