Чорновіл: В “Слузі народу” – люди Коломойського, люди Зеленського та нібито нейтральні

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Партія президента Володимира Зеленського “Слуга народу” ділиться на три групи: люди Коломойського, люди самого Зеленського та так звані нейтральні депутати, в ефірі “Прямого” заявив політичний експерт Тарас Чорновіл.

“Чи буде монолітність? Я не зовсім згоден на рахунок того, що цієї монолітності не буде. Там є протистояння. Але це не буде протистояння окремих депутатів, які, маючи фактор недоторканності, будуть комизитись і показувати велику дулю вулиці Банковій, Офісу президента і тому подібне… Я би розклав цю зелену компанію на таких три групи.

Перша група – це є чисто люди, нав’язані на Коломойського. Їх набагато більше, ніж нам здається. Це не “укропівці”. Всі фактично юристи, які зайшли по округах, а я їх аналізував кожного – у них всіх проглядаються зв’язки з Андрієм Богданом, а в декого з Андрієм Портновим. Це все люди, які будуть працювати в напрямку інтересів Коломойського. Всі. Ті, хто пройшли за списком, практично всі. Це група певна бізнесменів, які зав’язані на Коломойського, теж є”, – зазначив Чорновіл.

До другої групи він відніс людей самого Зеленського.

“Вона (група – ред.), до речі, не така вже й велика. І є велика нібито нейтральна група, які взагалі ніби ні причому. Випадково попали. От Богуслаєва хотіли завести, дали йому технічного кандидата, весільного фотографа чи тамаду, а виявилося так, що народ замість Богуслаєва проголосував за тамаду. Людина, яка ні зарплати нормальної в житті не мала, ні почестей не мала, яка розуміє: вона один єдиний раз попала в парламент і більше туди не попаде. Зрозуміло, що цій людині принесуть пакет і скажуть: ти щомісяця матимеш доплату до зарплати 10 тисяч доларів, але ти маєш бути наш. І куди ця людина побіжить? До того, хто їй це дасть”, – зазначив експерт.

Як відомо, від “Слуги народу” у Раду пройшла дочка продюсера “Ліги сміху”, яка має бізнес в окупованому Криму.

Читай у Google News!