Член Меджлісу закликав до персональних санкцій проти представників окупаційної влади

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Західні країни могли б запровадити персональні санкції проти представників російської окупаційної влади, причетних до порушень прав людини в Криму. Про це заявив член Меджлісу Ескендер Барієв під час “круглого столу”, який відбувся у Відні, повідомляє Укрінформ.

“Дуже важливою є політика в контексті персональних санкцій. Так, на сьогодні по Криму діють секторальні санкції, але їх недостатньо. І ті злочинці, які сьогодні саджають в тюрми невинних людей мають відповідати за це. Насправді подібний інструмент для цього є і вже використовується шістьма країнами західного світу. Це – аналог “закону Магнітського”. Аналоги “закону Магнітського” могли би бути в низці європейських країн”, – заявив Барієв.

Він указав на те, що рф намагається просувати на різних майданчиках ідею скасування санкцій за схемою “Крим – наш, Донбас – ваш, але на наших умовах”. Це, звичайно, не влаштовує ні Україну, ні кримськотатарський народ. На переконання Барієва, велику роль у посилення санкційної політики Заходу щодо рф грає громадянське суспільство в тій чи іншій країні.

Як повідомлялось, окупаційний суд Криму зобов’язав ПЦУ знести храм в Євпаторії.

Читай у Google News!