Чинна влада наближає легітимізацію анексії Криму – Геращенко

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Неофіційна “лібералізація” з боку нинішньої влади прикордонного режиму для осіб, які незаконно відвідували Крим, крок за кроком наближає легітимізацію анексії півострова.

Про це на своїй сторінці у мережі Facebook пише співголова фракції “Європейська Солідарність” Ірина Геращенко, аналізуючи події останніх тижнів – приїзд до Києва знімальної групи телеканалу Міноборони рф “Звєзда”, виступ у шоу “95-го кварталу” шведського виконавця Dr.Alban, анонсовану лекцію Ірини Хакамади та останній скандал з виступом російської блогерки Мітрошиної.

“В попередньому скликанні ВР наша делегація в ПАРЄ кожної сесії піднімала питання неприпустимості незаконного відвідування окупованого Криму іноземними політиками. Ми влаштовували обструкцію ліваку з Німеччини, який потім обходив нас десятою дорогою, ми зробили все можливе, аби керівництво Національної Асамблеї і Сенату Франції виправдовувалося за незаконну самовільну поїздку своїх проросійських правих, які сфоткалася в Криму на фоні пам‘ятника зеленим человєчкам. Ми як делегація публічно і жорстко реагували на кожен факт незаконного перетину українського кордону, відвідини Криму і Донбасу, засуджуючи будь-які спроби легітимізації анексії і окупації. Таку саму активну позицію займали профільні комітети закордонних справ і євроінтеграції, їх керівники Ганна Гопко і Марія Іонова, всі члени комітетів не залишали без реакції жодного подібного вояжу”, – нагадала Ірина Геращенко.

Вона також наголосила на важливості мати єдину позицію усіх органів влади у питаннях зовнішньої політики: “Ми говорили в один голос з АП і МЗС, використовуючи всі важелі парламентської дипломатії для захисту суверенітету, територіальної цілісності, кордонів нашої Країни”.

“Що ж відбувається зараз? “Делегації “лднр” зустрічаються в Мінську з німецькими проросійськими депутатами, членами ПАРЄ. Нуль реакції української влади, парламенту, нашої делегації і профільних комітетів”, – констатує Ірина Геращенко.

“Щодня у ЗМІ читаємо новини про все нових і нових зальотних гостей, які ще вчора заробляли гроші в окупованому Криму і відпрацьовували рублі заявами про “невизначений статус” або “исторически русский Крым”. А тепер доктори Албани, лібєральні Хакамади, звьозди “Звєзд”, якісь блогєрші, реперші виступають у Києві, веселять невибагливу публіку, читають лєкції младшим браттям”, – іронізує Геращенко.

Вона також акцентувала увагу на тому, що росія у своїх інтересах використовує міжнародні правові механізми для безпідставного переслідування за кордоном українських громадян.

Читай у Google News!