Бурштинська ТЕС скорочує виробництво

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Про кризу на БТЕС, яка загрожує серйозними наслідками Бурштину, у відеозверненні до мешканців розповіла міська голова Роксолана Джура.

За її словами, теплові електростанції України сьогодні не витримують російського [а Бурштинський острів – словацького] імпорту електрики, через що призупиняють чи згортають свою діяльність.

Так, 7 станцій в Україні уже перейшли в режим роботи одного блоку. Це означає скорочення людей, недоотримання коштів місцевими бюджетами.

https://www.facebook.com/burshtynrada/videos/1170780316449193/

Джура повідомила, що вчора отримала офіційну інформацію про переведення працівників Бурштинської ТЕС на чотириденний робочий тиждень, підрядних організацій – на триденний, а більшість ремонтних бригад просто зупиняють роботи.

У листі в. о. директора підприємства Олега Івахіва до міської голови Бурштина Роксолани Джури, який опублікувала пресслужба міської ради, йдеться про введення з 22 листопада вимушеного простою станції як єдиної можливості для запобігання повному припиненню діяльності ТЕС.

Івахів пояснює простій станції тим, що 18 вересня 2019 року за підтримки комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунального господарства, який очолює Андрій Герус, прийнято закон України «Про внесення змін до деяких законів України у сфері використання ядерної енергії», який дозволив російським компаніям продавати електричну енергію споживачам України.

Читай у Google News!