Бундестаг проігнорував всі рекомендації щодо запобігання корупції – Рада Європи

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Німецький парламент не продемонстрував майже жодного прогресу у втіленні рекомендацій експертів Ради Європи щодо запобігання корупції серед депутатів Бундестагу. Про це у понеділок, 12 серпня, повідомила Група держав у Раді Європи проти корупції (GRECO), передає Deutsche Welle.

Вона звернула увагу на те, що Бундестаг не виконав жодну з чотирьох рекомендацій, які група надала йому у 2015 році. Зокрема, відсутній прогрес у підвищенні прозорості шляхом реєстрації лобістів та інших третіх осіб, які хотіли би впливати на роботу Бундестагу. Критикують і повільну публікацію поданих законопроектів. При цьому GRECO наголошує, що уряд ФРН зробив кроки для підвищення прозорості процесів у Бундестазі.

Група також звернула увагу на те, що досі не зроблено жодних кроків для зобов’язання членів парламенту повідомляти про конфлікт між їхніми власними інтересами та будь-якими питаннями, що обговорюються у Бундестазі. Окрім того, Бундестаг відмовився зобов’язати депутатів інформувати про наявність у них підприємств або об’єктів нерухомості, в яких вони володіють менше 25 відсотків акцій.

Як повідомлялось, росія культивує крайніх правих у ФРН. Але німцям, здається, все одно.

Читай у Google News!